Podolog — Katowice

Dokuczliwa grzybica paznokci? Wiemy, jak się jej pozbyć! Zapraszamy do naszego gabinetu, w którym Państwa problemem zajmie się podolog. W Katowicach możemy zaproponować terapię laserem LUNULA, którego skuteczność wynosi aż 90%! Nasze usługi obejmują również inne zabiegi z zakresu kosmetologii, takie jak regeneracja paznokci po urazach czy manicure hybrydowym, a także wzmocnienie łamliwej, kruchej płytki w Katowicach. Pielęgnacja stóp i dłoni nie ma przed nami tajemnic!

Innowacyjny laser, który pomoże w pozbyciu się grzybicy paznokci

W gabinecie podologicznym w Katowicach wykorzystujemy laser LUNULA, którego wysoką skuteczność potwierdziły badania kliniczne. Jego promieniowanie liniowe pozwala na dotarcie nawet do głębokich warstw paznokci i całkowite wyleczenie grzybicy paznokci dłoni w Katowicach. Warto przy tym podkreślić, że tego rodzaju urządzenie wyróżnia dwukierunkowe działanie. Jedna fala jest przeciwgrzybicza i bakteriobójcza, co pozwala na wyleczenie przykrych dolegliwości, natomiast druga — odpowiada za regenerację oraz pobudzenie układu odpornościowego.

Stawiając na laser LUNULA, zyskują Państwo pewność, że paznokcie będą nie tylko zdrowe, lecz także zyskają doskonały wygląd. Co więcej, dzięki temu, że opisywane urządzenie jest laserem „zimnym”, nie prowadzi do podgrzewania tkanek, a co za tym idzie, podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu w obrębie stóp. Jest to rozwiązanie szczególnie doceniane przez osoby wrażliwe oraz zmagające się z cukrzycą.

gabinet podologiczny Katowice

Leczenie chorób paznokci — KatowiceLeczenie chorób paznokci — Katowice

Warto podkreślić, że grzybica paznokci nie jest jedyną kwestią, na jakiej skupia się podologia. Katowice należą do miejscowości, w których Gabinet Podologiczny ONYX oferuje również inne zabiegi takie jak leczenie onycholizy czy regenerację paznokci, które w wyniku noszenia niewygodnego obuwia lub urazów uległy deformacji, złamaniu czy zniszczeniu. Każdy z zabiegów wykorzystuje laser LUNULA — dzięki niemu możemy spełnić marzenia dotyczące idealnych, zdrowych, a przy tym mocnych paznokci!

Dlaczego warto zaufać, że tak wysoką skuteczność ma właśnie nasze leczenie chorób paznokci? W Katowicach, w których prowadzi działalność nasz gabinet podologiczny mamy wielu stałych klientów potwierdzających efektywność naszych usług. Wieloletnie doświadczenie, stałe poszerzanie wiedzy oraz wykorzystanie innowacyjnych urządzeń sprawia, że zapewniamy każdemu z pacjentów najlepszą opiekę. Katowice są również miejscem, w którym mamy korzystny cennik zabiegów podologicznych, wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów.

Gabinet podologiczny — Katowice

Wszystkie zabiegi podologiczne w Katowicach przeprowadzają specjaliści, co daje gwarancję, że terapia będzie dla pacjenta całkowicie bezpieczna. Przed rozpoczęciem leczenia odbywa się konsultacja podologiczna, na której możemy ocenić, jak rozległy jest problem danej osoby oraz zaplanować średnią liczbę i czas zabiegów. Zapraszamy do współpracy i umówienia się na spotkanie !

Oferujemy rewolucyjne rozwiązanie, pozwalające pozbyć się problemów z paznokciami w czasie krótkich, bezbolesnych zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Wszystkie czynności przeprowadza podolog. Leczenie paznokci laserem w Katowicach? Gabinet Podologiczny ONYX to jedno z niewielu miejsc mogących pochwalić się wprowadzeniem tego rodzaju rozwiązań. Zawsze jednak stawiamy na komfort i satysfakcję klienta, dlatego proponujemy najlepsze metody, jakie są dostępne na rynku.